Tři věci, které nesmí postrádat žádná moderní obec či město

Tři věci, které nesmí postrádat žádná moderní obec či město

Obce a města musí jít s dobou, pokud chtějí, aby se v nich občanům dobře žilo a aby byli spokojení. Občané dnes hledají místo k životu, kde se jim nabízí mnoho možností, o nichž jsou informovaní. K dobré informovanosti a také atraktivitě města nebo obce přispějí tři věci, do nichž by bez rozmyslu mělo investovat každé město a každá obec. Jaké tři věci to jsou?

Je třeba si uvědomit, že žijeme v době inovací a moderních technologií. Nad některými z nich bychom rozhodně měli pouvažovat, nejsou totiž na škodu. Většina lidí si však myslí, že každá inovace a každá technologie je jen starostí než užitkem. Ne všechno se však musí házet do jednoho pytle. 

Mobilní aplikace zaujmou mladší generace

Vytvořit si vlastní mobilní aplikaci na míru, to je rozhodně dobrá investice. Aplikace jsou dnes nejmocnějším marketingovým nástrojem, který navíc není tak drahý, jak se na první pohled může zdát. V současné době využívají obce a města mobilní aplikace k tomu, aby zavčasu informovali o aktuálním dění hlavně mladší generaci, která mobilní aplikace využívá neustále. Mobilní aplikace jsou rychlým způsobem, jak si o obci nebo městě a o aktuálním dění zjistit ihned vše. Je to rozhodně něco, co z města a obce udělá moderní místo k životu. 

Digitální úřední desky nahradí klasické úřední desky

Moderní obcí a městem se stane i to, které nahradí klasické úřední desky těmi digitálními. Digitální úřední desky nabízí nekonečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací, navíc se do nich může přidat i 3D prohlídka města, obecní zpravodaj v elektronické podobě, tipy na výlety, trasy a rozhledny, také informace o počasí. 

Digitální panely místo informačních tabulí na obecním úřadě

Má obecní úřad ještě informační tabule? Pak to není zrovna moderní obecní úřad. Na moderním obecním úřadě jsou totiž klasické informační tabule nahrazeny digitálními panely