Osvětlení na zahradu

Zařizujete svou zahradu? Nezapomeňte na vhodné osvětlení

Zahrada je chloubou každého domu a každý majitel za tuto chloubu odpovídá. Je nutné nejen sekat trávník či zastřihávat stromky, ale taky je třeba zahradu zařídit podle aktuálních módních trendů. Na zahradě budete trávit nejen svůj volný čas, ale taky zde budete vítat hosty a pořádat nezapomenutelné zahradní večírky. Důležité tedy je vybrat nejen vhodný zahradní nábytek, ale taky je třeba vybrat vhodné venkovní osvětlení, díky kterému nebudete v noci zahaleni tmou.

Období zahradních večírků je po roce opět tady, což znamená, že je třeba vybavit svou zahradu vším potřebným. Kromě zahradního nábytku a grilu je třeba zahradu vybavit zahradním osvětlením, bez kterého byste po setmění neviděli ani na krok.

Osvětlení je běžnou součástí našich domácností. Vždy, když se setmí, rozsvítíme lampu a najednou nás zase obklopí světlo. Zatímco do ložnic volíme klasická závěsná svítidla a do dětských pokojů instalujeme barevná dětská svítidla, na zahradu se hodí zcela jiné osvětlení. Jaké? Poradíme vám.

Jsou libo stropní nebo sloupková svítidla?

Nabídka svítidel je rozhodně velice široká. Je jenom na vás, jakým dáte přednost. Do zahradních altánků či pergol se hodí stropní svítidla, která krásně rozsvítí celý venkovní zahradní přístřešek. Pokud potřebujete světlo instalovat na dům, volte nástěnné venkovní svítidlo, které lze koupit v mnoha podobách. Je jenom na vás, jestli sáhnete po moderním vzhledu nebo jestli dáte přednost retro variantě.

Čím dál oblíbenější jsou i sloupková svítidla, která nepřehlédnete. Vkusně vám doplní zahradu a samozřejmě dokonale rozsvítí celou zahradu.

Kde venkovní svítidla zakoupit?

Jak jsme zmínili, nabídka svítidel je velice široká a rozmanitá Je těžké si vybrat svítidla, s nimiž budete žít několik let. Doporučujeme si vybrat z nabídky obchodu osvetleni.com, kde si vybere i ten nejnáročnější klient.