Zúčastněte se Ostravského okruhu

Zúčastněte se Ostravského okruhu

Sport se stává naším každodenním partnerem a je škoda, že většina měst stále nemá dobré sportovní zázemí, které by ocenila řada sportovců. Například Brno se teď snaží napravovat tento nedostatek a touží se tak přiblížit právě Ostravě, která má toto sportovní zázemí naprosto na báječné úrovni. Není se čemu divit, když právě Ostrava společně s Prahou mnohdy hostí nejrůznější důležité a celosvětově známé sportovní soutěže, na které se sjedou ti nejvýznamnější hráči z celého světa.

Ostrava je však jakýmsi centrem sportu. Neustále se zde konají nejrůznější baseballové zápasy, také se chystají i turnaje v kuželkách nebo samozřejmě i hokejová či fotbalová utkání. Mimo to se konečně koná i velice oblíbený závod v cyklistice, a to Memoriál Jana Veselého, který se koná už po čtrnácté.

V kolik, kdy a kde?

Tento Memoriál Jana Veselého v silniční cyklistice je rok od roku populárnější. Například už k dnešnímu dni je jasné, že se ho zúčastní více jak dvě stě cyklistů. Tento cyklistický závod o Český pohár v cyklistice vypukne šestadvacátého srpna v devět hodin večer konkrétně na Hlavní třídě.

Letos se můžete těšit nejen na to, že se budete moct dívat na profesionální cyklisty, ale letos se do tohoto závodu budete moct zapojit i vy. Mimo hlavní velký závod je v ten den možný i závod dle kategorií, díky čemuž si tak mohou zajezdit i naprostí amatéři nebo děti či mládež.

Účastní se ho i ti, kteří jeli Czech Cycling Tour

V nedávné době proběhl už několikátý ročník závodu Czech Cycling Tour. Etapový závod například vedl nedalekým Frýdkem-Místkem a právě vítězové si sjedou i teto závod Ostravských okruhů, tedy Memoriál Jana Veselého. Budete se tak mít rozhodně na co dívat, protože to bude určitě maximálně napínavé!

Vymezte si na to však celý den, protože poslední okruh se jede až v devatenáct hodin.