Boho styl v praxi: pozvěte si pohodu k vám domů

Boho styl v praxi: pozvěte si pohodu k vám domů

V posledních měsících jsme měli možnost přesvědčit se, jak je důležité, aby nám bylo doma krásně. Esteticky příjemný domov má totiž vliv i na naši psychiku. Přejete si harmonii, pohodu a nadčasovost? Podívejte se na boho styl bydlení. Dodá vám dobrý pocit. 

Když méně je skutečně více

Máte doma mnoho prvků různých barev a doma pociťujete všechny možné pocity, jen ne lehkost, inspiraci a pohodu? Je na čase to změnit.  Protřiďte věci, zrenovujte nábytek, pozvěte vzdušnost. Nelíbí se vám stále dokola malovat? Obklady na stěnu vše jednou provždy vyřeší. Vezměte to i od podlahy. Najednou ucítíte, jak se vám uleví. Žádná starost s vysáváním. Snadná údržba a navíc – estetická přidaná hodnota. Bude vám skvěle. 

Boho styl, to je krása i pohoda

Boho styl se vyznačuje přírodními tóny i materiály. Pár kousků, které jsou kvalitní. Nic víc. Na dřevěnou podlahu postavte dřevěný nábytek. Ten si můžete za pár korun sehnat v nejbližším bazaru a natřít si jej třeba na bílou, nebo na béžovou barvu. Snažte se na jednotlivé kousky dívat jako na součást celku. Boho styl vás totiž potěší právě v tom, jak se umí postarat o dokonalý celek. 

Pozvěte si domů pletené proutěné košíky, vyšívané lapače snů, ručně tkané koberce v ivory odstínu. Vše, co ruší pohodu, okamžitě uložte do vzpomínkové krabice do sklepa. 

Tvoříme současnost i budoucnost

Většina českých domácností má jeden problém – je z nich muzeum časů dávno minulých. Přitom žijeme nyní. Nyní a zítra, více nevíme. Tvořte proto prostor, kde vám bude hezky. Bílá, béžová a hnědá se budou skvěle doplňovat. Hippie doplňky dodají prostoru ladnost a svěží nádech. Minulost uložte do vzpomínkových krabic a ukliďte ji z každodenního dohledu. 

Když přijdete domů, poznáte ten rozdíl. Boho ve vás probouzí fantazii, radost a lehkost. Ideální pocity pro váš domov, viďte.