Jak vnést pořádek do vaší garáže

Jak vnést pořádek do vaší garáže

Také vás jímá zlost pokaždé, když v garáži něco hledáte? Už nemusí. Poradíme vám, jak za jediné odpoledne změníte nepřehledný pelech v krásnou garáž, kam se vejde spousta užitečných věcí. Jdeme na to!

Konec nepořádku

První, co budete muset udělat, je zorganizovat věci v garáži. Pomohou vám pevné regály do garáže, do kterých můžete uložit vše potřebné. Například pneumatiky, kapaliny do automobilu, nebo také veškerou potřebnou auto kosmetiku. Když uložíte věci do regálu podle toho, jak často je používáte, budete mít vždy vše po ruce. Uložené, přehledné, dostupné. Konec hledání auto vosku!

Jednoduchý držák nářadí

Správná garáž se často neobejde ani bez klasického nářadí a potřeb pro kutily. Pokud máte svůj vlastní pracovní stůl, máte velké štěstí. V jeho blízkosti pak stačí umístit perforovaný panel, na který si pohodlně zavěsíte veškeré potřebné nářadí. Nemusíte nic hledat v šuplíku, chytnete to, co potřebujete, a je hotovo. 

Sportovní věci na svá místa

Sportovní potřeby často tvoří další prostor naší garáže. Pokud jsou kola a další sportovní potřeby na věci, potřebujeme stále větší garáž, abychom vše uložili. Opět stačí speciální kovový úložný prostor, který bude odolný, a máte jistotu, že na něj můžete zavěsit například jízdní kola. Na police umístěte helmy, lyže, snowboardy a další výbavu pro sportovní výpravy. Najednou si uvědomíte, jak moc prostoru jste získali. 

Zahradní potřeby? Žádný problém

Když budete dobře nakládat s prostorem, není problém v umístění zahradních potřeb do prostorné garáže. Zavěste všechny rýče, smetáky a hrábě na přichystanou úchytnou stěnu a ani nebudete vědět, že jste právě ubytovali další potřeby pro okolí vašeho domu. 

Garáž nemusí být nepřehledným místem, kde se mísí všechno možné dohromady. Když si pořídíte pořádné kovové regály a umístíte do nich úhledně všechny potřeby, bude garáž místem, kde budete mít dokonalý přehled o všem, co ukrývá.