Bytový textil, který zkrášlí obývací pokoj

Bytový textil, který zkrášlí obývací pokoj

Zvolený nábytek, barva stěn i elektronika udělají ve vzhledu vašeho interiéru hodně. Může určit základní styl vašeho domu, který potom už jen dotvoříte doplňky. Mnozí z nás si vybírají nábytek v neutrálních barvách, jako je bílá, světle hnědá, šedá a podobně. V domově pak chybí výraznější barvy, jako je například jasná červená, zelená, modrá nebo žlutá. Tyto barvy ale můžete do svého interiéru dostat trochu jinak – prostřednictvím doplňků nebo bytového textilu.

Záclony

Záclony jsou důležitou součástí interiéru. Mohou být nenápadné i výrazné a začlenit je můžete do jakéhokoli stylu. Jejich výběr je velice široký, údržba je nenáročná. Pravdou ale je, že nejkrásnější jsou záclony bílé barvy, dostupné jsou ale ve spoustě barevných odstínů, které můžete kombinovat s jinými dekoračními prvky. Také dokážou značně zkrášlit každý prostor – zejména pak obývací pokoj. 

Polštáře

Dalším způsobem, jak oživit svůj interiér jsou dekorační polštáře. Jejich výhodou je to, že s pomocí povlaků na polštáře můžete snadno měnit barvy vašeho interiéru. Dekoračních polštářů je celá spousta, můžete si zvolit jednoduché, chlupaté, kožené, krajkové, perličkové, drsné, hebké, saténové… Možností je spousta – co do materiálů, tak také barevných provedení. 

Koberce

Kusové koberce jsou další možností, jak zkrášlit a zútulnit svůj interiér. Také koberce můžete vybírat podle svých preferencí. Na trhu je nepřeberné množství materiálů a také barev. Můžete si zvolit jednobarevné i vzorované koberce. Mohou mít opravdu zajímavý dekora, takže se mohou stát základním dekoračním prvkem vašeho interiéru.

Běhoun na stůl

Zatímco klasické ubrusy se v moderních interiérech používají čím dál méně, běhouny na stůl stále ještě mají své využití. Jsou velice praktické – ochrání váš stůl před kolečky od spodní strany sklenice, a přitom stůl nezakryjí zcela. Také ony jsou dostupné ve spoustě různých provedení: materiálů i barev.