Tectonitové a granitové dřezy: Poznejte výhody těchto materiálů

Tectonitové a granitové dřezy: Poznejte výhody těchto materiálů

Nové technologické postupy a inovace dovolily vzniku dvou materiálů, které se začaly hojně využívat v bytovém designu. Tectonite a granit se tak zabydlují i v našich domácnostech. Co představují? 

Moderní kuchyňský prostor

Moderní kuchyně může být vyladěna do posledního detailu. Proč byste museli kuchyňské dřezy vylučovat z celkového stylu kuchyně? Pokud i vy toužíte, aby spolu všechno ladilo do poslední úchytky, budou se vám nové materiály skvěle hodit. Keramické dřezy sice nabízejí některé barevné odstíny, stále jich ale ještě není mnoho. A nerez? Tento odolný materiál již všichni dobře známe. Nyní bychom rádi vyzkoušeli něco, co nám do kuchyně bude přinášet také optický soulad. 

Tectonitové dřezy vydrží všechno

Tectonitové dřezy jsou vyrobeny z materiálu, který se dosud používal zejména v autoprůmyslu. Zde se součástky z tohoto materiálu používaly pro místa, kde hrozilo vysoké opotřebení a teploty. Odtud byl už jen krůček k tomu, aby se podařilo materiál schválit také pro náročné potřeby kuchyňských prostorů. Tectonite je odolný materiál, který vydrží nejen mechanické poškození, ale také barviva a vysoké teploty. Celkově se dá říci, že je tento materiál velice odolný, téměř nezničitelný. Nezalekne se ani chemických čisticích prostředků, které dělají jiným povrchům potíže. 

Granitové dřezy jsou stylovka

Je libo dřez a vodovodní baterii ve stejném barevném tónu? Tuto stylovou trefu vám nabídnou granitové dřezy. Kompozitum je vyrobeno z žuly a křemene. Do těchto hornin je poté přidáno barvivo a pojivo. A krásný dřez je na světě. Zejména v případě, kdy se budete těšit na dokonalý styl vašeho kuchyňského prostoru se tato volba jeví jako ideální řešení. Pro údržbu můžete používat speciální prostředky pro granit. 

Tectonitové i granitové dřezy do vaší kuchyně dovedou nové technologie a barevné odstíny, které jste si dlouho přáli.