mobilní aplikace

K čemu jsou určené vlastní mobilní aplikace?

Nikdo z nás si dnes nepřeje trávit hromadu času vyhledáváním, nebo složitou orientací na webových stránkách z mobilního přístroje. Mnohem snadnější tak je použít mobilní aplikaci. Zde máte vše snadno po ruce a vše vyhledáte během krátkého času. Proč je appka dobrá?

Konečně máte spokojené zákazníky

Vlastní mobilní aplikace jsou skutečná radost pro obě strany. Zatímco vy máte dobrý přehled o historii objednávek vašeho klienta, aplikace umožňuje vašemu zákazníkovi výrazně ušetřit čas během hledání svých informací. Denní menu vaší restaurace, zajímavá nabídka vašeho e-shopu. To vše bude mít klient stále u sebe a bude mít radost, že s ním své informace sdílíte. Konečně se nemusí tolik snažit.

Obce informují i varují své občany

Mobilní aplikace ale nejsou určeny jen pro podnikatelské subjekty, zájmová uskupení nebo školy. Pomocí mobilní aplikace snadno umožní sdílení informací také pro občany obce. Staráte se o samosprávu obce, ve které hrozí povodňová vlna? Každá možnost, jak okamžitě informovat občany, je přínosná. Vlastní aplikace tak bude přinášet aktuální informace nejen o kulturním a sportovním dění ve vaší obci, ale případně také varuje před smogovou situací nebo dalšími nepříjemnostmi spojenými s krizovou komunikací.

Naprosto nové možnosti, jak si zajistit růst

Jako společnost nebo podnikatelský subjekt je naším cílem maximalizace zisku a expanze. To se vám podaří, pokud budete mít aktuální možnosti, jak se dostat k platícím zákazníkům. Vlastní appka je proto přirozeným krokem k dalšímu rozvoji vašeho podnikatelského snažení. Klient má snadný přístup k vaší nabídce, vy mu navíc můžete zasílat notifikace s aktuální nabídkou. Růst firmy je tak skutečně reálný.

Vlastní appku můžete propojit s platební bránou, sociálními sítěmi, GPS modulem, nebo také s kalendářem. Klient tak získává užitečný nástroj, který bude skvěle sloužit.