Montované garáže

Montované garáže nabízí spoustu výhod

Spousta majitelů domu přemýšlí o tom, jak zastřešit svůj automobil. Od stavby garáže je ale odrazuje náročná a zdlouhavá výstavba, nepořádek a vysoká cena. Výborným řešením jsou proto montované garáže, které splní i ty nejnáročnější požadavky v krátkém čase a za přijatelnou cenu. Navíc stavba funguje jako garáž na klíč.

Proč zvolit montovanou plechovou garáž?

Navzdory tomu, že jsou levnější než klasické zděné nebo dřevěné garáže, nemusíte se obávat, že by byly méně kvalitní. Naopak, takové garáže nehnijí, neničí se, odolávají vlivům počasí i mechanickému poškození. V případě potřeby, například stěhování, se dá montovaná garáž snadno rozebrat, převézt a složit na novém místě.

V dnešní době spousta společností vyrábí montované garáže z recyklovaného kovu. Výrobci zároveň dodržují zásady ochrany životního prostředí a celá stavba je tak ekologičtější. Montovanou garáž jsou firmy schopné postavit během několika hodin, ušetříte tedy nejen finance, ale i čas a energii. Používat ji můžete ihned po složení.

Design se přizpůsobí

Máte obavy z toho, že se plechová kostka nebude hodit k vaší zahradě a vašemu domu? Dnes už lze vybírat z mnoha druhů designu – garáž může mít omítku v barvě fasády domu, může vypadat jako garáž z cihel nebo ze dřeva, mít sedlovou, pultovou nebo rovnou střechu a dá se dovybavit i okny. Protože není problém do montované garáže zavést elektřinu, vrata mohou být výklopná.

Co se týče rozměrů, firmy jsou schopné sestavit klasické garáže na jeden automobil i dvojgaráže. Ty jsou vhodné i v případě, že chcete mít v garáži dílnu, vnitřní prostor si totiž můžete rozvrhnout sami. Na údržbu jsou méně náročné než zděné nebo dřevěné garáže. Jedinou nevýhodou je relativně nižší úroveň bezpečnosti, což ovšem dobře kompenzují oplocené pozemky a zahrady. Také se doporučuje na zimu přikoupit dodatečnou izolaci, která vůz ochrání i ve velkých mrazech.